ТВ программа

ТЕТ

01:00   Панянка-селянка.
02:00   Теорія зради.
02:50   Бар Дак.
03:40   Т/с Віталька.
05:50   Корисні підказки.
06:00   ТЕТ Мультиранок.
09:30   М/ф Пташині пригоди.
11:00   Т/с Рання пташка, 73 с.
12:00   Т/с Готель Галіція.
13:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
13:30   Танька і Володька.
14:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
14:30   Танька і Володька.
15:00   Панянка-селянка.
17:00   Т/с Рання пташка, 74 с.
18:00   весілля.
20:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
21:00   Танька і Володька.
22:00   Сімейка У.
23:00   Країна У.

01:00   Панянка-селянка.
02:00   Теорія зради.
02:50   Бар Дак.
03:40   Т/с Віталька.
05:50   Корисні підказки.
06:00   ТЕТ Мультиранок.
09:30   М/ф Замбезія.
11:00   Т/с Рання пташка, 74 с.
12:00   Т/с Готель Галіція.
13:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
13:30   Танька і Володька.
14:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
14:30   Танька і Володька.
15:00   Панянка-селянка.
17:00   Т/с Рання пташка, 75 с.
18:00   весілля.
20:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
21:00   Танька і Володька.
22:00   Сімейка У.
23:00   Країна У.

01:00   Панянка-селянка.
02:00   Теорія зради.
02:50   Бар Дак.
03:40   Т/с Віталька.
05:50   Корисні підказки.
06:00   ТЕТ Мультиранок.
09:25   М/ф Суперкоманда.
11:00   Т/с Рання пташка, 75 с.
12:00   Т/с Готель Галіція.
13:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
13:30   Танька і Володька.
14:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
14:30   Танька і Володька.
15:00   Панянка-селянка.
17:00   Т/с Рання пташка, 76 с.
18:00   весілля.
20:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
21:00   Танька і Володька.
22:00   Сімейка У.
23:00   Країна У.

01:00   Панянка-селянка.
02:00   Теорія зради.
02:50   Бар Дак.
03:40   Т/с Віталька.
05:50   Корисні підказки.
06:00   ТЕТ Мультиранок.
09:30   Х/ф У кожного Різдва своя історія.
11:00   Т/с Рання пташка, 76 с.
12:00   Т/с Готель Галіція.
13:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
13:30   Танька і Володька.
14:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
14:30   Танька і Володька.
15:00   Х/ф Сам удома 3.
17:00   Т/с Рання пташка, 77 с.
18:00   весілля.
20:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
21:00   Х/ф Один вдома 4.
22:30   Х/ф Найдовший тиждень.

00:00   Панянка-селянка.
02:00   Теорія зради.
02:50   Бар Дак.
03:40   Т/с Віталька.
05:50   Корисні підказки.
06:00   ТЕТ Мультиранок.
11:15   М/ф Банда Тигрокачка.
12:30   Х/ф Королівське Різдво.
14:00   весілля.
17:30   Х/ф Найдовший тиждень.
19:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
19:30   Танька і Володька.
20:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
20:30   Танька і Володька.
21:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
21:30   Танька і Володька.
22:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
22:30   Танька і Володька.
23:00   Країна У.

01:00   Панянка-селянка.
02:00   Теорія зради.
02:50   Бар Дак.
03:40   Т/с Віталька.
05:50   Корисні підказки.
06:00   ТЕТ Мультиранок.
11:15   М/ф Риф 3D: Приплив.
12:45   Х/ф У кожного Різдва своя історія.
14:15   весілля.
17:30   Х/ф Один вдома 4.
19:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
19:30   Танька і Володька.
20:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
20:30   Танька і Володька.
21:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
21:30   Танька і Володька.
22:00   Т/с Одного разу під Полтавою.
22:30   Танька і Володька.
23:00   Країна У.

01:00   Панянка-селянка.
02:00   Теорія зради.
02:50   Бар Дак.
03:40   Т/с Віталька.

Сейчас в ТВ эфире
21:40Час-Time. (5 канал)
21:00Вещдок. Особый случай. По ту линию фронта. Фотографическая память (Интер)
21:00Х/ф Таксі 4. (Новый канал)
19:30Серіал Коломбо (НТН)
21:00Танька і Володька. (ТЕТ)
21:29Спорт (УТ1 (Первый))
21:30АЛЕКС-информ (Алекс)
21:35Погода (МТМ (24))
20:20Х/ф Роскошная жизнь 16+ (ТВ-5)
20:45Эликсир жизни (ТВ-5 Спорт)
21:30НОВОСТИ (ТВ-Бердянск)

Форма обратной связи

Замечания, пожелания, критика по работе сайта...

E-mail:
отправить