ТВ программа

НТН

01:30   Серіал Швидка
02:15   Свідок
02:45   Випадковий свідок
02:55   Речовий доказ
03:55   Професії
05:00   Top Shop
06:50   Фільм Штольня
08:30   Свідок
09:00   Фільм Викрадений поїзд
10:35   Серіал Коломбо
12:30   Свідок
12:50   Свідок.Агенти
13:25   Речовий доказ
14:40   Серіал Коломбо
16:30   Свідок
16:50   Легенди бандитської Одеси
17:20   Легенди карного розшуку
18:20   Будьте здорові
19:00   Свідок
19:30   Серіал Коломбо
23:15   Свідок

01:30   Серіал Швидка
02:15   Свідок
02:45   Випадковий свідок
02:55   Речовий доказ
03:45   Професії
04:50   Top Shop
05:50   Фільм Політ золотої мушки
08:30   Свідок
09:00   Фільм Скринька Марії Медичі
10:40   Серіал Коломбо
12:30   Свідок
12:50   Будьте здорові
13:25   Речовий доказ
14:40   Серіал Коломбо
16:30   Свідок
16:50   Легенди бандитської Одеси
17:20   Легенди карного розшуку
18:20   Вартість життя
19:00   Свідок
19:30   Серіал Коломбо
23:15   Свідок

01:30   Серіал Швидка
02:20   Свідок
02:50   Випадковий свідок
03:10   Речовий доказ
03:40   Професії
04:45   Top Shop
06:40   Фільм А життя продовжується
08:30   Свідок
09:00   Фільм Чужі тут не ходять
10:35   Серіал Коломбо
12:30   Свідок
12:50   Вартість життя
13:25   Речовий доказ
14:45   Серіал Коломбо
16:30   Свідок
16:50   Легенди бандитської Одеси
17:20   Легенди карного розшуку
18:20   Правда життя
19:00   Свідок
19:30   Серіал Коломбо
23:15   Свідок

01:30   Серіал Швидка
02:15   Свідок
02:45   Випадковий свідок
03:10   Речовий доказ
04:00   Професії
05:00   Top Shop
07:15   Фільм Чоловічі історії
08:30   Свідок
09:00   Фільм Женя, Женєчка та катюша
10:35   Серіал Коломбо
12:30   Свідок
12:50   Правда життя
13:25   Речовий доказ
14:45   Серіал Коломбо
16:30   Свідок
16:50   Легенди бандитської Одеси
17:20   Легенди карного розшуку
18:20   Таємниці світу
19:00   Свідок
19:30   Серіал Коломбо
23:15   Свідок
23:45   Фільм Дніпровський рубіж

02:25   Хвороби - вбивці
02:55   Свідок
03:25   Легенди бандитського Києва
03:50   Професії
04:50   Top Shop
05:50   Фільм Дама з папугою
07:45   Фільм Вічний поклик
11:45   Серіал Спецзагін Кобра 11
15:45   Таємниці кримінального світу
16:50   Таємниці світу
18:00   Переломні 80-ті
19:00   Свідок
19:30   Фільм У бій ідуть лише старики
23:15   Фільм Шлях війни

00:55   Реальні злочинці
02:00   Свідок
02:30   Випадковий свідок
03:10   Речовий доказ
03:55   Легенди бандитського Києва
04:45   Top Shop
05:15   Фільм Москаль-чарівник
06:45   Серіал Страх у твоєму домі
10:15   Фільм У бій ідуть лише старики
12:00   Фільм Це було в розвідці
13:50   Фільм Жіноча доля
19:00   Фільм У зоні особливої уваги
20:55   Фільм 22 кулі: безсмертний
23:10   Фільм Військові ігри

01:00   Фільм Шлях війни
02:40   Речовий доказ

Сейчас в ТВ эфире
21:40Час-Time. (5 канал)
21:00Вещдок. Особый случай. По ту линию фронта. Фотографическая память (Интер)
21:00Х/ф Таксі 4. (Новый канал)
19:30Серіал Коломбо (НТН)
21:00Танька і Володька. (ТЕТ)
21:29Спорт (УТ1 (Первый))
21:30АЛЕКС-информ (Алекс)
21:35Погода (МТМ (24))
20:20Х/ф Роскошная жизнь 16+ (ТВ-5)
20:45Эликсир жизни (ТВ-5 Спорт)
21:30НОВОСТИ (ТВ-Бердянск)

Форма обратной связи

Замечания, пожелания, критика по работе сайта...

E-mail:
отправить