Культурний проект «Артополе: Вхід на Схід» запрошує гостей у Бердянськ

31 июля 2015 • События • комментариев: 0

Культурний проект «Артополе: Вхід на Схід» запрошує гостей у Бердянськ

Протягом серпня-жовтня 2015 року агенція АртПоле здійснюватиме мистецько-оствітній проект «Артополе: Вхід на Схід» у співпраці з Бердянським художнім музеєм ім. Бродського. Проект має на меті налагодження культурного обміну і пом'якшення соціальної напруги. 8-9 серпня 2015 року всі охочі запрошуються приєднатися до першого етапу проекту у Бердянську: лекції та кінопокази, а також концерт на Приморській площі.

Бердянськ, що традиційно сприймається як місто-курорт, перебуває неподалік бойових дій — отже потребує нових культурних контактів заради пом’якшення атмосфери, розуміння й визначення. Приазов’я зі своєю насиченою історією й незвичайними назвами досі залишається таємним місцем на мапі для багатьох українців. Тому перша частина проекту «Артополе: Вхід на Схід» орієнтована на глибше дослідження традиційного мистецтва цього регіону.

8-9 серпня в Художньому музеї ім. Бродського відбудуться лекції про традиційну культуру регіону і кінопокази (анімаційний серіал «Моя країна — Україна» від студії «Новаторфільм» та документальний фільм «Вальс Алчевськ» режисера Вадима Ількова). Ввечері на відкритій сцені Приморської площі відбудется концерт місцевих музикантів та запрошених гостей: родинний гурт «Багдасари» (с. Сартана/Маріуполь), ансамбль «Джезаїр» (м. Сімферополь/Крим) та PUSHKIN! klezmer band (Київ).

Бердянський художній музей ім. Бродського і в жовтні стане основним майданчиком АртПоля. В другій частині проекту «Артополе: Вхід на Схід» його ініціатори планують працювати з сучасним мистецтвом, залучаючи до співпраці найвідоміших українських письменників, музикантів, художників та режисерів: в музеї відбуватимуть виставки, перформенси, експериментальні акустичні концерти.


Комментарии:

Вам нужно войти на сайт, чтобы написать отзыв.
Еще не регистрировались? Это быстро!


Погода

Сегодня ночью в :00

S
°C
-1..1°C
0..0 м/с

Сейчас в ТВ эфире

Форма обратной связи

Замечания, пожелания, критика по работе сайта...

E-mail:
отправить